Září 2011

Vznik

21. září 2011 v 19:02 Příběhy
takže lidičky mám pro vás novou a zároveň povídku. je to spíše taková teorie o vesmíru.
tady je:

Vznik

Byly doby kdy neexistovalo vůbec nic. Jen tma a jedna tenoučká linie která se začala jednoho dne rozpínat až vytvořila jednu velkou barieru, která rozdělila nicotu na dva světy. My je známe velice dobře a říkáme jim fantasie a realita. O vzniku reality máme několik teorií o tzv. Velkém třesku díky kterému existuje vesmír. Nás však bude zajímat svět fantasie.
Jak už bylo zmíněno, realitu a fantasii dělí bariéra, kterou bytosti z fantasy světa nazývají Tändréal v překladu do naší řeči hranice svobody. Podle vědců vznikl náš vesmír při explozi nějaké malé kuličky, která se potom strašlivě rozpínala. Ve fantasy vesmíru to bylo taky s kuličkami až na pár drobností.
Na začátku byla tma. Nikde nic a ani na špičku nosu nebylo vidět.
Najednou se ozvala obrovská rána a ve tmě se začaly utvářet nejdříve svítivé víry ze kterých potom vznikly tzv. kuličky života. Pokusím se vyjmenovat ty nejzákladnější. Souš, voda, ptáci, savci, plazy (atd.), planety, slunce, černé díry, a mnoho dalších. Každou z těchto kuliček strážil jeden duhový přízrak mající takovou podobu jakou chtěl. Byly to pomocníci Matky Přírody stvořitelky fantasy a reálného vesmíru.
Jednoho dávno zapomenutého času se přízraky smluvily a všechny kuličky pospojovaly a tak vznikl fantasy svět. S každým téměř nesmyslným nápadem z našeho vesmíru se fantasy vesmír zvětšuje a rozpíná.

Nováček

21. září 2011 v 18:23
Sem na blog.cz nová takže pokud jste na těchto stránkách a čtete tento článek tak vás moc prosím nekomentujte můj pravopis ,gramatiku a jinné chyby.

Takže na tento blog bych postupem času začala dávat různé fantasy povídky po případě přiběhy na více etap. Také sem občas dám několik fantasy obrázků.

Přeji vám příjemné brouzdání po mém blogu.

vaše Enfersis

Na tento blog se vztahují autorská práva. Kopírovat povídky, příběhy - psané či obrázky - kreslené majitelkou je zcela nepřípustné! Též má majitelka právo mazat vulgární nebo nevhodné komentáře.